0
-
-

„Орлетата“ се наложиха с 1:0 над Германея Сапарева баня

Пирин Благоевград постинга трудна победа с 1:0 над третодивизионния Германея Сапарева баня в контрола. Треньорът на „орлетата“ използва в проверката трима футболисти, които са дошли на проби. Това са алжирецът Абделррахман Юсиф, гръцкият халф Василис Треандафилакис и Ани Петков от Пирин (Гоце Делчев).

Дебют за тима направи Радослав Кирилов. В срещата участие взе и нападателя Аймен Суда, който изтърпява наказание от 7 мача.

През първото полувреме най-добрата възможност за гол се откри пред Германея. Янкулски излезе сам срещу Костов, но не успя да го преодолее.

През второто полувреме Суда бе близо до попадение. След час игра футболистите от Сапарева баня бяха близо до гол на два пъти, но не съумяха да вкарат.

Малко преди края на срещата Суда с удар отблизо донесе победата на „орлетата“.