Новият Нефтохимик започна с обрат срещу Несебър (СНИМКИ)

1
-
-

Нефтохимик победи Несебър в контролна среща. „Шейховете” се наложиха с 3:1, след като губиха с 0:1. Двубоят се игра на градския стадион в Несебър. Мачът бе неофициален дебют за новия наставник на бургазлии Николай Кръстев, който потегли с победа начело на тима.

Резултатът бе открит в 15-ата минута. Новото попъление на Несебър Емануил Манев стреля много прецизно от ъгъла на наказателното поле, като не остави никакви шансове на Атанас Гичев. В 40-ата минута пък младокът Живко Комелов изравни. След час игра юношата Виктор Янев направи пълен обрат в резултат. Талантливият нападател се разписа с удар от 10-ина метра за 1:2. В заключителните минути на мача пък Халибрям Кърмаджъ сложи точка на спора, оформяйки крайното 1:3.

Несебър: Мартин, Николай Костов, Диян Молдованов, Димитър Попов, Джуниет Али, Кристиян, Галин Димов, Даниел, Емануил Манев, Симеон Баев, Валентин Йосков

Резерви: Стамен Бояджиев, Стамен Белчев, Николай Дамянов, Николай Дросев, Даниел Бенчев, Стоян Вълчев, Нуретин Пюскюлю

Нефтохимик: Атанас Гичев, Стоян Калев, Станислав Жеков, Цецо Иванов, Ясен Тузаков, Симеон Русев, Живко Илиев, Цветан Филипов, Живко Комелов, Мартин Иванов, Георги Бинев

Резерви: Християн Славов, Никола Авджиев, Даниел Стаматов, Георги Танев, Халибрям Кърмаджъ, Александър Киров, Димитър Иванов, Андреа Георгиев