Нищо ново: Черноморец продължава да гази с разлика

0

Черноморец продължава да громи в „А“ Областна футболна група. Поредният отбор, през който възпитаниците на Слави Костенски преминаха с лекота, стана Балкан (Планиница). „Акулите“ не оставиха и нотка на съмнение в превъзходството си, печелейки като гости с 5:0.

Новата голова фиеста на бургазлии започна още в 12-ата минута, когато Жулиен Парушев откри резултата. В 25-ата минута отново той удвои аванса на гостите. 10 минути по-късно Красимир Пчеларов оформи класиката в резултата.

Само 5 минути след началото на втората част, Стоян Ненов направи 0:4. След попадението Черноморец видимо намали оборите. Въпреки това, „акулите“ стигнаха до още един гол, дело на Иван Тодоров, с което бе оформено и крайното 0:5.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]