Нефтохимик с две разгромни победи над Звездичка

0
-
-

Две формации от школата на Нефтохимик днес записаха резултатни победи като гости на връстниците си от Звездичка.

Юношите младша възраст, с треньор Милен Христов, надделяха над градските съперници със 6:0. До почивката „шейховете“ водеха с 4:0, след точни попадения на Иво Деянов, Денис Иванов (2) и Павел Русев. През втората част още две попадения добавиха Денис Иванов и Богослав Петков.

Децата, родени през 2005 г., с треньор Ганчо Евтимов, също не оставиха съмнение кой е по-класният тим. Те победиха „звездичките“ с 5:0. Първата част завърши при 1:0, след като резултатът беше открит от Петър Попов. През второто полувреме Божидар Гочев добави още два гола и по веднъж се разписаха Георги Манолов и Евгени Георгиев.