Нефтохимик би Поморие в сибирски студ

0

Нефтохимик победи Поморие в контролна среща. „Шейховете“ се наложиха с минималното 1:0, като победното попадение падна през втората част.

Играта в двубоя не бе на особено високо ниво. Затова сериозен „принос“ имаше и сибирският студ на градския стадион в Поморие. Мачът се игра при минусови температури, а вятърът допълнително утежняваше ситуацията.

В самата среща чисти голови положения почти липсваха, а интересните моменти също бяха сведени до минимум. Единственият гол бе реализиран в 63-ата минута. Негов автор стана Стойко Иванов, който от около точката за изпълнение на дузпа завърши хубава контра на Нефтохимик.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]