Несебър обърна Поморие в контрола (СНИМКИ)

0

Отборът на Несебър победи с 2:1 като гост Поморие в приятелки двубой. Домакините започнаха отлично срещата и откриха резултата още в 3-ата минута чрез Ахмед Ахмед, който се възползва от разбъркване в наказателното поле и с прецизен удар от 7-8 метра опъна мрежата на съперника.

В края на първата част Несебър стигна до изравнителен гол. Точен за гостите беше Николай Костов, който изпълни перфектно свободен удар и завъртя топката неспасяемо в горния ляв ъгъл.

Пълният обрат в мача стана факт в 62-ата минута, когато Емануил Манев вкара втори гол за Несебър, оказал се и победен.

Двата отбора направиха приятен мач, който се изигра на прилично темпо. Напълно очаквано старши-треньорите дадоха шанс за изява на почти всичките си налични играчи.

Очаквайте по-късно подробна галерия от проверката в Поморие.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]