Несебър обърна Карнобат във вятъра на Обзор

0

Несебър победи Карнобат с 2:1 в контролен мач, игран в Обзор. Срещата премина при много силен вятър, особено през първото полувреме.

Всички попадения паднаха през втората част. Карнобатлии успяха да открият резултата в 51-та минута след интересна атака на третодивизионния тим, завършена от Димитър Иванов. След това обаче тимът на Несебър стигна да обрат. Първо Галин Димов изравни в 57-та минута, а след пет минути Николай Дамянов реализира второ попадение за отбора си, оформяйки крайното 2:1. В оставащите минути и двата има се опитаха да играят качествен футбол, но до нов гол не се стигна.

На тима на Несебър предстоят още две контроли до края на зимната пауза. В сряда момчетата на Николай Жечев играят с Дунав, а следващата сряда се изправят срещу ЦСКА 1948.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]