Несебър надви минимално Созопол

0

Несебър победи Созопол с 2:1 в контролен мач. Домакините откриха резултата в средата на първото полувреме, когато се разписа Трайо Грозев, който беше точен с глава. В 24-ата минута До Кармо беше изгонен, а на негово място в игра се появи Мирослав Радев, така че двата отбора останаха с 11 души на терена.

През втората част Несебър и Созопол си размениха още едно попадение. За домакините беше точен Борислав Карамфилов, а почетното попадение за Созопол беше дело на Мирослав Радев от дузпа.

Несебър: Димитров, Али, Купенов, Молдованов, Костов, Димов, Баев, Михайлов, Апостолов, Бенчев, Грозев.

Созопол: Бояджиев, Лефтеров, Иванов, Стоянов, Газиев, Мантаров, Стефанов, Зайденов, До Кармо, Спасов, Лоусън.