Несебър и 10 от Черноморец 1919 с драматично равенство при старшата

0
-
-

Юношите – старша възраст на Черноморец 1919 изиграха последния си двубой от есенния полусезон. Момчетата на Николай Кръстев се представиха изключително силно, но стигнаха само до 2:2 при гостуването си на Несебър. От 64-ата минута обаче, „акулите“ играха с човек по-малко.

Двубоят започна вихрено за Черноморец. Още в 11-ата минута Руси Грозев се възползва от пас на Стоян Николов и откри резултата. Именно при 1:0 за бургазлии приключи първото полувреме. През втората част „акулите“ останаха с човек по-малко. В 64-ата минута главният арбитър отсъди дузпа за домакините, придружена с червен картон за Никола Авджиев. От бялата точка, обаче футболист на Несебър не успя да възстанови равенството. Въпреки че останаха с човек по-малко, бургазлии успяха да удвоят аванса си. В 78-ата минута Стоян Николов се разписа с чудесно изпълнение на пряк свободен удар. В края на мача последва срив в редиците на гостите и те допуснаха две попадения в 82-ата и 89-ата минута, за крайното 2:2.