Несебър и Нефтохимик не се победиха (СНИМКИ)

0

Нефтохимик и Несебър не успяха да се победят в контролна среща. Двата тима завършиха 1:1 в приятен за окото мач.

Проверката се игра на стадиона в Поморие. Тя бе първа и за двата отбора през 2018 година.

„Шейховете“ поведоха в срещата, с попадение на Цветан Филипов. Той се разписа в средата на първото полувреме, с премерен удар от границата на наказателното поле.

Несебър изравни 10 минути преди края на мача. Йосков направи хубав индивидуален пробив и стреля по диагонала. Топката се чукна в гредата и влетя в мрежата за крайното 1:1.

Освен по едно попадение, съперниците си размениха и по една греда.

Състав на Несебър: Пацов, Костов, Молдованов, Попов, Вълчев, Николов, Апостолов, Дамянов, Дросев, Манев, Грозев

Резерви: Димитров, Баев, Балев, Пюскюлю, Али, Коларов, Пехливанов, Димов, Бенчев, Михайлов, Йосков

Състав на Нефтохимик: Гичев, Жеков, Дончев, Чахов, Калев, Иванов, Цонков, Филипов, Русев, Личев, Стоянов

Резерви: Мюмюнов, Янев, Стаматов, Кукуринков, Ненов, Танев, Комелов, Милков, Кръстев

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]