Несебър загуби от Черно море

0

Несебър загуби от елитния Черно море в контролна среща. „Делфините“ отстъпиха с 0:5 при визитата си на ст. „Тича“ във Варна.

Несебър игра много добре през първото полувреме, което завърши при резултат 0:0. През втората част направените от Николай Русев смени повлияха на играта на гостите, които инкасираха 5 гола във вратата си. Още в първата минута на второто полувреме Николай Минков се оказа най-съобразителен при разбъркване пред вратата на Несебър и откри резултата. В 59-ата минута Бакари удвои, а Романов с хубав удар от въздуха направи резултата класически в 72-рата минута. В последните 5 минути на мача Бакари отбеляза нови 2 попадения, за да оформи своя хеттрик и крайното 5:0 за Черно море.