Несебър загуби от Царско село в мач-трилър (ВИДЕО)

0
-
-

Несебър загуби драматично като домакин на Царско село. Морският тим отстъпи с 2:3, като на два пъти успяваше да изравни резултата. Срещата се игра на Градския стадион в курортния град.

В началните минути Царско село имаше превъзходство, като на 2 пъти пропусна да поведе. Удар на Минчев мина до дясната греда, а такъв на Кацаров бе избит пред голлинията от Молдованов. В 16-ата минута „делфините“ сгрешиха фатално в защита. Георги Минчев пресече слаб пас към стража на домакини и намери на празна врата Светослав Диков, който нямаше как да сбърка – 0:1. След попадението домакините заиграха доста по-добре. Удар от фаул на Николай Костов премина малко над напречната греда. След половин час игра равенството бе възстановено. След центриране на Костов от фаул, топката стигна в наказателното поле до Емануил Манев, който с плътен удар я прати под напречната греда за 1:1. Малко по-късно Минчев падна в наказателното поле на домакините, но вместо дузпа, получи жълт картон за симулация. В 44-ата минута 11-метров наказателен удар за гостите все пак бе отсъден, за нарушение на Купенов срещу Карабельов. От бялата точка Павел Петков бе безапелационен за 1:2

През втората част Несебър наложи натиск и това даде резултат в 66-ата минута. Николай Костов центрира от фаул, а Нуретин Пюскюлю засече с глава за 2:2. Радостта на „сините“ обаче трая малко. 240 секунди след попадението, Царско село отново поведе. Светослав Диков овладя в наказателното поле и с прецизен удар намери долния ляв ъгъл за 2:3. В заключителните минути Минчев остана сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]