МФК Нефтохимик удари Мания, в мач с 9 гола

0
-
-

МФК Нефтохимик постигна победа в среща от Републиканското първенство по футзал, организирано от БФС.

[sociallocker id=5830]

„Шейховете“ се наложиха с 5:4 над Черно море – Мания.

Резултатът беше открит след отлична комбинация между Янко Яръмов и Юлиян Николов, завършена от Георги Праматаров. Мания изравниха, но отлична заучена комбинация между Симеон Христов и Янко Яръмов след изпълнение корнер, доведе до гол на последния – 2:1. Мания отново изравниха. Веднага след изпълнения център, с индивидуална изява Юлиян Николов отново даде аванс на бургазлии – 3:2. При този резултат завърши първото полувреме.

Със започването на второто полувреме, Мания отново стигна до равенство в резултата. В средата на втората част, отлична комбинация на Нефтохимик бе завършена от Янко Яръмов за 4:3. Малко след това се прояви и Живко Димов, за да увеличи аванса на „зелените“ до 5:3. 12 секунди преди края бе оформен и крайният резултат – 5:4 за отбора на МФК Нефтохимик.

След тази победа, отборът на МФК Нефтохимик е на 3-о място във временното класиране, с мач по малко. „Шейховете“ се нареждат веднага след отборите на МАГ Варна и действащия шампион Гранд Про.

Състав на Нефтохимик: Сноян Ненов, Янко Яръмов, Живко Димов, Симеон Христов, Юлиян Николов (Георги Праматаров, Ясен Тузаков)