Миньор Пк с първо равенство в контролите

0

Миньор записа първо равенство в контролите, завършвайки 1:1 с непретенциозния Германея (Сапарева баня). На терена в Бобошево старши треньорът Николай Тодоров даде шанс да започнат на момчетата, събрали по-малко игрови минути до момента.
Въпреки това всичко по-интересно през първото полувреме бе пред вратата на Германея. В 16-та минута удар с глава на Влади Гогов премина над вратата. Малко по-късно реферът Емилиян Антонов не отсъди дузпа за нарушение срещу Стивън Милчев, а в самия край на частта топката срещна напречната греда след като Любо Илиев засече центриране от корнер.
Миньор излезе напред в резултата в 76-та минута. Лъчо Георгиев отклони топката след центриране на Любо Христов и я прати в левия ъгъл. Три минути по-късно Кадифчин пропусна да удвои след хубав пас на Димитър Савов.
В 88-та минута Германея стигна до изравняване. Георги Младенов проби отдясно, финтира Киров и достави топката на далечната греда на непокрития Роберт Владимиров. Бившият футболист на „чуковете“ от няколко метра прати топката зад Леонтиев.