Малките „шейхове“ с убедителни победи, вратар на „зелените“ също бележи

0

Няколко сериозни победи записаха отборите на Нефтохимик в събота. U17 се наложиха над Созопол с 6:1. Водените от Господин Господинов играчи изиграха перфектно първо полувреме, а точни за бургазлии бяха Георги Копарански, Ангел Георгиев (2), Васил Ангелов, Илия Соколов, като интересен факт е, че и вратарят на Нефтохимик Марио Исаков се разписа от дузпа.

Момчетата от U15 също се поздравиха с победа. Те победиха Карлово като гост с 2:0. През първото полувреме точен за „нафтата“ бе Павел Русев, а през втората част се разписа и капитанът Иво Георгиев. Страхотен успех
записаха и родените 2004 г. Те се наложиха над Созопол с 10:1. Още през първата част всичко бе решено, тъй като Нефтохимик поведе със 7:0 и до края на срещата нямаше никаква интрига. За отборът на Георги Терзиев точни бяха Димитър Тончев (3), Пламен Пехливанов (3), Рамис Ерсоев, Теодор Златаров, а играчите на Созопол си отбелязаха и два автогола. Останалите две възрасти на Нефтохимик, които имаха мачове също записаха победи. Родените 2007 г. разгромиха Локомотив Карнобат с 11:1, а родените 2006 победиха Поморие с 3:0.

Серията от разгромни победи бе продължена в неделя от родените 2005 г, (футбол 9). Водените от Ганчо Евтимов момчета се наложиха над Айтос с 6:0. Точни за Нефтохимик бяха Димитър Тончев (2), Божидар Митев (2), Пламен Славилов и Християн Кънев. След този мач тази възраст на Нефтохимик продължава
доброто си представяне в първенството на Футбол 9.Следващата неделя те ще се изправят срещу Бургас Спорт в среща от 5 кръг на първенството. Мачът ще се играе в неделя (16.10.16) от 13:40 часа на „Каменица Арена“ в Бургас.