Лудогорец отпадна драматично от младежката Шампионска лига с гол в 93-ата минута

0

Лудогорец U19 загуби мача реванш в Сараево с местния Железничар с 3:2 и отпадна от тазгодишното издание на Младежката шампионска лига с общ резултат 4:3, след равенството в Разград 1:1.

Юношите на Лудогорец до 19 години изиграха добър и мъжки мач, но спортното щастие не бе на тяхна страна. Домакините на два пъти повеждаха в резултата, чрез Дацич в 3-ата и Мужагич в 56-а, а „орлите” бързо изравняваха, като головете реализираха Ивайло Климентов в 7-ата и Мартин Милков в 70-ата минута.

Когато срещата отиваше към успешен край за българите, които продължаваха напред при 2:2, в третата минута на добавеното време Хайдаревич успя да отбележи трети гол за своя отбор и да го класира напред в турнира.

Железничар (Сараево) – Лудогорец 3:2

1:0 Дацич (3′)
1:1 Климентов (7′)
2:1 Мужагич (56′)
2:2 Милков (70′)
3:2 Хайдаревич (90′ +3)

Железничар: Филип Дужмович, Алдин Шехич, , Амар Бежиревич (31 – Мужарич), Амир Велич, Дженан Османович (86 – Нуханович), Елдар Шехич, Семир Дацич (83 – Хасанович), Айдън Мужагич, Кемал Мужарич, Денис Жерич, Харис Хайдаревич.

Лудогорец: Даниел Наумов, Венцислав Славов, Димитър Илиев, Тони Иванов (66 – Мартин Милков ), Доминик Янков (64 – Цветослав Петров), Лъчезар Ковачев, Мартин Минчев, Андриан Димитров, Ивайло Климентов (81 – Георги Вълчев), Ерол Дост, Светослав Ковачев.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]