Локо (Пд) удари Витоша (СНИМКИ)

0

Представителният тим на Локомотив постигна първа победа в контролите, съобщава официалният сайт на „смърфовете“. „Черно-белите“ се наложиха над Витоша (Бистрица) с 2:1. Головете отбелязаха Камбуров и Мартинович през втората част на мача.

Двубоят по минути:

1′ Начало на мача
6′ Центриране на Марк Бедиме от ляво намери Марчев в наказателното поле, който стреля, но стражът на Витоша изби в корнер
10′ Далечен шут на Кики, който излиза в аут
15′ Нов удар от дистанция, нанесен от Марчев, минава над напречнената греда
20′ Гол за Витоша. След неразбирателство в защитата на Локомотив, топката попадна в играчите в зелено, които разиграха и реализираха за 0:1
22′ Шут от ляво на Бакалов, спасен от вратаря на бистричани
38′ Пряк свободен удар за Локомотив от изгодна позиция. Камбуров стреля точно, но стажът изби
45′ Край на първото полувреме
46′ Начало на второто полувреме
50′ Чудесна намеса на Везалов предотврати гол във вратата на Локомотив
57′ Пас по земя в наказателното поле на Витоша, но никой в бяло не успя да засече
66′ ГОЛ за Локомотив! Далечен пас на Цингрос намери Камбуров в наказателното поле. Той пое топката, завъртя се и реализира с премерен изстрел за 1:1
78′ ГОЛ за Локомотив! Центриране от ляво бе засечено с крак от Мартинович за 2:1
90′ Край на мача

Стартовия състав за първото полувреме: Пиргов, Крумов, Марков, Николов, Бедиме, Траянов, Серджо, Бакалов, Марчев, Кики, Камбуров

Стартовия състав за второто полувреме: Пиргов, Крумов (60′ Исуф), Крачунов, Везалов, Цингрос, Велковски, Траянов (57′ Йевтоски), Мартинович, Бакалов (65′ Пехливанов), Умарбаев, Камбуров (72′ Филип Колев)