Локо (Бс) разгроми Ропотамо, малките „железничари“ се снимаха за календар

0

„Локомотив“ (Бургас) закри годината с убедителна победа над „Ропотамо“ (Приморско) с 5:1. „Железничарите“ решиха всичко в мача още през първото полувреме с пет безответни гола. Първо Костадин Джамбазов откри в 17-тата минута след като бе изведен сам срещу вратаря. Минута по-късно отново капитанът на „Локомотив“ получи страхотен извеждащ пас и преодолявайки вратаря успя да прокара топката покрай гредата от малък ъгъл за 2:0. В 25-та минута Иван Тодоров получи топката на скорост по десния фланг, преодоля неразчетено излезлия вратар на „Ропотамо“ и центрира пред опразнената врата, където защитник на гостите в опит да избие топката, необезпокояван я прати в собствената си врата. Само две минути по-късно отново Иван Тодоров напредна в наказателното поле и отправи удар, но стражър на гостите изби. Топката попадна в краката на Нино Лечев, чийто удар също бе отразен от вратаря, но при добавката, младият талант на „Локомотив“ се разписа за 4:0. В 39-та минута Митко Трендафилов отбеляза петия гол за „Локомотив“ от пряк свободен удар. Почетното попадение гостите от Приморско отбелязаха в 58-та минута след грешка на вратаря на „железничарите“.

Същевременно в отлично настроение и тонус преминаха снимките за годишния календар на ДЮШ на клуба. Снимката е от неофициалната част.