Красимир Георгиев победи Виктор Йосифов в Италия

0
-
-

Националът Красимир Георгиев и тимът на Порто Робур Коста Бундже (Равена) спечелиха дербито с Пиаченца на Виктор Йосифов. „Червените лъвове“ победиха с 3:1 (21, 18, -33, 24) в двубой от 14-и кръг на италианското първенство.

Бившият волейболист на ЦСКА изигра много добър мач за победителите и завърши с 11 точки (1 блокада), най-резултатен бе Паул Бухегер с 23 точки (3 аса).

За Пиаченца Виктор Йосифов бе на терена през първите три гейма, но не записа нито една точка. Алесандро Фей приключи с 21 точки.

Равена застава на седмата позиция с 23 точки (7 победи, 7 загуби), Пиаченца е на девето място с 20 точки.

Георгиев и съотборниците му стартират 2018 г. срещу Лубе на Цецо Соколов, като двубоят е на 4 януари (четвъртък). „Вълците“ излизат срещу Вибо Валентия.

Снимка: twitter.com/volleypiacenza

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]