Изгониха баща и син на мач в Англия

0
-
-

Баща и син бяха изгонени един след друг в мач от четвъртото ниво на английския футбол днес. Футболистът на Форест Грийн Роувърс – Чарли Купър, беше отстранен с червен картон в 39-ата минута заради груб фаул в мача с Уикъмб Уондърърс.

Баща му Марк, който е мениджър на Форест Грийн, протестира бурно срещу съдийското решение и веднага беше изпратен от рефера на трибуните.

По това време резултатът беше 0:1 за гостите от Уикъмб, а в крайна сметка срещата приключи 1:2. Форест Грийн е на последното 24-о място в Лига 2 с 20 точки, на 1 от спасителното 22-о място, което се заема от Честърфилд.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]