Зрелищна контрола в село от Северозапада

0
-
-

Дреновец отстъпи с 3:4 на Шурданица в зрелищна контрола, преминала изключително драматично. Домакините, които са четвърти в есенното класиране на Видинско наложиха пълна доминация срещу третия в „А” група на Монтанско и до почивката поведоха с 3:0 след попадения на Александър Петров, Петър Иванов и Павлин Димитров-Пинко, въпреки че в състава им липсваше майсторът Велко Каменов.

Гостите се възползваха от настъпилата умора в тима на дреновчани през втората част и стигнаха до пълен обрат с 4:3. По 2 гола реализираха дошлият от Бойчиновци Милен Заков и Юлиян Найденов.

Следващата събота от 15 ч. Дреновец приема още един от най-силните отбори в Монтанско – Пъстрина 2012, а Шурданица ще премери сили в неделя с формация от Пернишко в столичния комплекс „Царско село”.