Димитър Димитров: През по-голямата част бяхме равностойни, на моменти стояхме и по-добре от Милан

0

Лудогорец отпадна от Лига Европа, след втора загуба от Милан. „Орлите” отстъпиха с 0:1 на „Сан Сиро” и с общ резултат 0:4 напуснаха надпреварата.

Когато загубиш, не може да си доволен. Но като продукция, като качество на играта, през по-голямата част от мача бяхме равностойни. Даже имаше моменти, когато стояхме по-добре от съперника. Но Милан продължава заслужено.

Опитахме да играем максимално открито и нападателно. Но не успяхме да реализираме положенията и това ни беше най-големият проблем в тези мачове. Няма претенции към момчетата. Постараха се и дадоха близко до максималните си възможности.

Излязохме с чест от групата си в Лига Европа. Имахме нещастието да се паднем с отбор като Милан. Но, ако имахме късмет, можехме да се представим много по-добре в тези двубои.

Остава ни да се концентрираме върху шампионата. Битката ще е до последния кръг и ще бъде доста тежка”, коментира Димитър Димитров.