Десподов и Бумал на линия за Гонзо

0

Петрус Бумал и Кирил Дес­подов пропуснаха двубоя с Дунав снощи, след като не полу­чиха разрешение да играят от медицинския щаб на ЦСКА. Те преминаха допълнителни тестове в събота, които обаче показаха, че появата им на терена представлява голям риск за здравето им.

Травмите им обаче отшумяват и лекарите са уверили треньорите, че Бумал (бе­дро) и Десподов (адуктори) ще са на линия за следващия мач. В него армейците госту­ват на Черно море в Каварна на 13 май (събота) от 17:30 часа. ЦСКА вече победи варненци през тази година на Градския стадион там – с 2:0 в първия пролетен кръг. Тогава попаденията за успеха реали­зира Руй Педро в 85-ата и 90-ата минута. После армейци­те сломиха Черно море и в Борисовата градина с 3:1 на 8 април. Това бе 6-а поредна за­губа на Георги Иванов-Гонзо от ЦСКА като треньор и ди­ректор. През есента той за­губи и на „Армията“, след ка­то варненци получиха гол в последната минута.

Източник: „Тема спорт“