Вихър отнесе ПСФК Черноморец (СНИМКИ)

0

Вихър (Айтос) продължава без загуба през пролетния полусезон на „А“ Областна футболна група, след

[sociallocker id=5830]

домакински разгром над ПСФК Черноморец. Истински вихър от 5 гола отнесе „акулите“, за крайното 5:0 в полза на тима от Айтос. Успехът можеше спокойно да бъде и с двуцифрен резултат, ако не бяха множеството пропуски, особено през първите 45 минути.

През първото полувреме Вихър изпусна куп положения пред противниковата врата, като в крайна сметка гол не падна. През втората част футболистите на домакините се развихриха и отбелязаха 5 безответни гола. В две попадения се отчете Руси Христозов, а едно добави Емрах Ферад. 2 гола на сметката си записа и младата надежда на айтозлии Станислав Стоянов, който влезе като резерва 15 минути преди края на мача. Последните 10 минути на вратата пък като смяна влезе и 16-годишният Ангел Пантелеев. За краткото време на терена младокът се отличи с две супер спасявания . Като титуляр за домакините започна друг юноша – 17-годишният краен защитник Иван Иванов, на когото специалисти предричат бляскаво бъдеще.