Везенков блести при поредна победа на Барселона

0

Александър Везенков бе най-добър за своя Барселона при гостуването на Бетис в испанското първенство. Барселона регистрира шестата си поредна победа във всички турнири, като се наложи с 89-82.

Българинът завърши със 17 точки за 22 минути на терена, като бе най-резултатен за тима си, а добави и 3 борби и 2 асистенции на сметката си.

Везенков и съотборниците му нямат поражение от края на миналата календарна година и вече излязоха от кризисната ситуация, в която се намираха преди тази победна серия.

Бетис успя да започне добре двубоя и поведе след първата част, но във втората Барселона навакса изоставането и на почивката вече водеше с 40-31.

През второто полувреме разликата се държеше двуцифрена и гостите сравнително комфортно поддържаха преднината си, и само финален щурм на Бетис скъси дистанцията в края.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]