Бургаски клуб организира международен турнир по художествена гимнастика

0

Клуб по художествена гимнастика „Олимпия 74” има удоволствието да Ви покани да участвате на I-ви

[sociallocker id=5830]

международен турнир по художествена гимнастика за Купа „Олимпия 74”, който ще се проведе от 27–28.01.2017г. в гр. София.

Ще се радваме да  станете част от  нашия турнир и нека той стане  един прекрасен празник  за всички нас.

Организатори на турнира: СКХГ „Олимпия 74”, съвместно с ЕАД Агробизнесконсорциум и БФХГ.

Място на провеждане: гр. София, кв. Люлин, Спортен център “Люлин”.

Дата на провеждане:  27 – 28 януари.2017г.

27 януари – тренировки по график, техническа  и съдийска конференция

28 януари – състезание

29 януари  – отпътуване

Финансови условия:

Такса участие: Индивидуално състезание –  40 лв.

Класиране: Гимнастичките, класирали се от 1 до 3 място на отделните уреди получават грамоти и медали. От 1 до 3 място в многобоя – получават медали и купи. Грамоти за класиралите се до 8 място. Всички състезателки ще получат подаръци от организаторите.

Моля, изпратете ни Вашите поименни заявки до 15 .01.2017г,

Искрено се надяваме, че срокът на поименна заявка ще бъде спазен от клубовете, които ще участват на турнира.