„Акулите“ с класика като гости на Вихър (Айтос)

0
-
-

ФК Черноморец 1919 постигна втора убедителна победа, от две изиграни контроли по време на

[sociallocker id=5830]

предсезонната си подготовка. Днес „акулите“ се наложиха като гости на Вихър (Айтос) с класическото 3:0. През втората част в игра за бургазлии се появи Директорът на „синята“ ДЮШ и легенда на родния футбол Радостин Кишишев.

Възпитаниците на Слави Костенски бяха по-добрият отбор през всичките 90 минути. Първото полувреме обаче приключи при нулево равенство. През втората част логичното се случи и Черноморец стигна до три безответни попадения. С два гола се отличи Евтим Димитров, а един добави Петко Георгиев.

С днешната победа Слави Костенски записа втори успех от два мача начело на „акулите“. Головата разлика в тези проверки пък е повече от внушителна – 9:0.