Созопол и Поморие не се победиха

0
-
-

Созопол и Поморие не излъчиха победител в контролата помежду си. Двата тима си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Двубоят се игра на ст. „Арена Созопол“.

Поморие можеше да поведе още в 6-ата минута. Ударът по диагонала на Станислав Дрянов, обаче мина до лявата греда. 120 секунди по-късно Изстрел на Михаил Георгиев кацна на напречната греда. Ростислав Петров стреля опасно с глава, но топката мина над вратата. В 29-ата минута Кристиян Пешов направи хубав индивидуален пробив, но завършващият му удар бе спасен от Димитър Тодоров. В 34-ата минута домакините поведоха. Диян Лефтеров центрира отдясно и от близко Мирослав Радев засече в мрежата за 1:0.

Секунди след началото на втората част Иван Янчев остана сам срещу вратаря, но Тодоров спаси. В 57-ата минута Любомир Божинов изпълни хубаво фаул, но топката мина малко над напречната греда. В 69-ата минута Поморие изравни. Михаел Орачев центрира отдясно, а Живко Петков засече с глава за 1:1. Малко по-късно Дрянов остана сам срещу вратаря, но Теменлиев се справи хладнокръвно със ситуацията. Живко Жеков пък стреля малко над вратата. Мустафа Мустафа можеше да донесе победата за Созопол, но ударът му от фаул разтресе напречната греда. В ответната атака пък той изби в корнер опасен удар на Орачев. В края на мача Станимир Митев пък стреля до сглобката.

Състав на Созопол: Св. Нотев, Ив. Пенев, К. Стоянов, М. Сечков, М. Георгиев, Ст. Баев, М. Радев, Кр. Пешов, Д. Лефтеров, Ст. Мантаров, Д. Хаджиев

Резерви: М. Теменлиев, Дж. Зайденов, Д. Андреев, Хр. Каймакански, Ив. Янчев, М. Мустафа, Кр. Тафраджийски, Ст. Колев

Състав на Поморие: Д. Тодоров, Д. Лозев, Д. Дончев, Хр. Лемперов, Ант. Иванов, Л. Божинов, М. Орачев, Б. Расим, Р. Петров, Ахм. Ахмедов, Ст. Дрянов

Резерви: П. Пацов, Сл. Шопов, Г. Петков, Ж. Петков, Ж. Жеков, Ж. Хаджиев, Хр. Казаков, К. Георгиев