И Свети Никола не успя да спре Локо (Бс)

0
-

Локомотив (Бургас) победи като домакин Свети Никола в мач от „А” Областна футболна група. „Железничарите” се наложиха с 2:0, отбелязвайки по едно попадение в двете полувремена. Двубоят се игра на „Съдърланд Арена”.

Първата част започна ударно за домакините, които поведоха след само 5 минути игра. Радостин Кишишев изведе чудесно Константин Инджов сам срещу вратаря и последният хладнокръвно реализира. Самият Кишишев можеше да удвои, но пропусна. През второто полувреме Свети Никола имаше леко териториално предимство, без обаче да стигне до чисто голово положение. За сметка на това, Локомотив успя да удвои в 68-ата минута, след точен удар с глава на Мартин Георгиев. Четвърт час преди края пък имаше изключителна проя на спортсменство от страна на Митко Трендафилов. Арбитърът отсъди спорна дузпа за Локомотив, която Трендафилов умишлено пропусна.

Състав на Локомотив (Бургас): К. Георгиев, П. Георгиев, Ст. Ненов, П. Делиминков, Пл. Христов, Ст. Тенекеджиев, Р. Кишишев, Г. Евтимов, Ив. Тодоров, К. Инджов, Ем. Димитров

Резерви: К. Джамбазов, Цв. Манолов, Д. Колев, М. Трендафилов, Н. Лечев, М. Георгиев

Състав на Свети Никола: Здр. Недялков, Г. Захариев, Ив. Коларов, М. Загорски, Ст. Илиев, Г. Иванов, Ив. Чонгарски, Пл. Иванов, Ил. Бодуров

Резерви: Д. Демирев, Ст. Димитров, Д. Йорданов, Н. Танев, Кр. Касъров, М. Митрев, Л. Бебев