Виторул на Хаджи удари Спартак Варна в контрола(ВИДЕО)

0
-
-

Отборът на Спартак изгуби с 0:2 от петия в Румъния Виторул в контролен мач на стадиона край Констанца.Домакините вкараха двата гола през първото полувреме, а след почивката варненци успяха да стигнат до няколко опасни удара. Точни за отбора на Георге Хаджи бяха Ерик в 25-та и Кейта в 34-тата минута.Титуляр за спартаклии през първото полувреме игра холандското ляво крило Насарио Де Фретес, а след почивката игрови минути записаха кореецът Хоя Ким, дощшлият от Горна Оряховица Християн Славов и нападателят от Пирин Виктор Янев.

Съставът на Спартак: Иван Иванов, Иван Пенев, Боян Илиев, Георги Радев, Николай Томов, Стефан Иванов, Васко Боев, Валентин Веселинов, Георги Колев, Де Фретес, Румен Николов (Християн Славов, Александър Йовчев, Хоя Ким, Мирослав Георгиев, Ивайло Русев, Виктор Янев)