В голов трилър със 7 попадения: ЦСКА 1948 удари Лудогорец в сблъсъка на дублиращите отбори

0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 победи този на Лудогорец в мач от XI кръг на Втора лига. На стадиона в Бистрица „армейците“ се наложиха с 4:3.

Лудогорец поведе след само 180 секунди игра. Бранимир Костадинов бе изведен отлично и реализира за 0:1.

9 минути по-късно обаче ЦСКА 1948 изравни. Гостите не успяха да изчистят топка в наказателното поле, от което се възползва Александър Златков, който направи 1:1.

В 26-ата минута Лудогорец възстанови аванса си. Костадинов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия Петър Кузев отсъди дузпа. От бялата точка Димитър Митков бе точен за 1:2.

В 40-ата минута ЦСКА 1948 отново изравни. След центриране от корнер, топката стигна на границата на наказателното поле до Златков, който с прецизен удар направи 2:2.

В 66-ата минута домакините стигнаха до пълен обрат. Стелиян Добрев бе изведен сам срещу вратаря и реализира за 3:2.

10 минути по-късно ЦСКА 1948 си подпечата победата. Гогов изведе Йосков по левия фланг, той нахлу навътре към наказателното, пусна топката на границата на наказателното поле, където бе Златков, който я пропусна за Емануил Личев, а той вкара с много плътен удар за 4:2.

В самия край на срещата гостите стигнаха до трети гол, но за повече нямаше време. След ъглов удар топката бе насочена към Петър Караангелов, който вкара с добър удар с глава.

Така в класирането ЦСКА 1948 вече има 12 точки и заема 14-а позиция. Лудогорец от своя страна остава с 15 на осмо място.