Удар по Локо (Сф) преди малкото столично дерби

0
lokomotiv sofiq montana ante aralica
Снимка: fclokomotiv1929.com
- -

Голмайсторът на Локо София Анте Аралица ще пропусне и дербито със Славия днес. Хърватският централен нападател на червено-черните продължава да лекува контузия. Аралица прави леки упражнения, но спортно-техническият щаб не иска да го рискува излишно.

От началото на сезона бившият футболист на Локо Пд има 12 гола в 22 двубоя в Първа лига. За последно той се разписа при победата над Славия с 3:2 на 6 април, когато и бе заменен. Тогава хърватинът се върна след контузия, но се оказа, че не е възстановен на сто процента и пак влезе в лазарета.

До последно под въпрос ще е левият халфбек Бруно Франко. Бразилецът получи контузия при равенството с Локо Пд (1:1) на „Лаута“ и пропусна победата над Ботев Враца в последния кръг. Почти сигурно Франко ще попадне в групата, но ще остане резерва./ „Тема спорт“