ЦСКА-София пак не спечели,в трети мач не успя да вкара гол (ВИДЕО)

0
-
-

ЦСКА-София и Чонбук Хюндай Моторс завършиха 0:0 в третата контрола на червените испанска в Марбея,Испания. Преди това възпитаниците на Милош Крушчич загубиха с 0:5 от втородивизионния германски Нюрнберг и с 0:1 от елитния японски Шонан Белмаре.

Поради леки контузии старши треньорът Милош Крушчич даде почивка на Кристиян Малинов и Тиаго Родригес, а Али Соу пропусна срещата заради лични ангажименти. Като титуляри започнаха Томи Юрич и Джеферсон.

Още в 3-ата минута Денис Давидов открадна топката и изведе на чиста стрелкова позиция Евандро, но последвалият изстрел на нападателя бе над напречната греда.

В средата на първото полувреме корейците имаха леко териториално предимство, но до удари към вратата на Густаво Бусато не се стигна. В 26-ата минута Иван Турицов блокира изстрел на Сун Ли и топката излезе в ъглов удар.

В последната минута на полувремето Денис Давидов пробва да пробие през центъра и бе фаулиран на границата на наказателното поле. Томи Юрич застана зад топката, но стреля много неточно и това бе всичко за първите 45 минути.

Милош Крушчич направи само една промяна.Той извади от игра Едвин Джеси, а на негово място се появи Вив Соломон-Отабор. След час игра Рубен Пинто замени Денис Давидов. Веднага след това армейците получиха получиха отново фаул. Жеферсон центрира остро, но Евандро не успя да продължи с глава към вратата на Лий. До края на срещата липсваха положенията и пред двете врати и нелевото равенство се запази.