Треньорският щаб на Левски огледа юноши за лагера в Добринище

0
-
-

Треньорският щаб на Левски запълни последния ден от почивката с двубои на два отбора от школата. В тях „сините“ се изправиха срещу Берое, пише „Меридиан мач“. Юношите до 15 години записаха девета победа от началото на първенството, след като отнесоха с 4:0 гостите от Стара Загора. Костадин Калчев откри резултата в 4-та минута, а Симеон Василев удвои в 25-та. Отново Костадин Калчев в 22-та и Виктор Василев в 29-та минути оформиха убедителната победа.

Батковците от Елитната група до 17 години обаче нямаха такъв късмет и отчетоха загуба с 1:2. Точен за „сините“ бе Марин Петков, който бе част предишния лагер на Левски в Добринище. Това важеше също за още няколко негови връстници.

Сега Хубчев отново ще трябва да запълва групата с младоци заради отсъствието на националите, както и на Станислав Костов, който се готви по отделна програма.