Сухия: Имаше напрежение в Лудогорец, но един мач винаги може да е повратна точка!

0
antoni zdravkov 2 1
- -

Бившият треньор на Лудогорец Антони Здравков посочи пред „Мач Телеграф“ кое ще е ключово в двубоя срещу Бетис днес и е на мнение, че ще стане равностоен мач.

„Силно се надявам Лудогорец да успее да се наложи. Взеха се изключително важни три точки в Швеция срещу Малмьо. Това беше добре за самочувствието на отбора. В крайна сметка Бетис са по-силни от шведите. Няма да бъде никак лесно за Лудогорец, но в тези срещи мисля, че може всичко да се случи. Сега е само една среща между двата отбора, а не както беше преди на разменено гостуване. Лудогорец трябва да се възползва от това, че е домакин. Разградчани са длъжни да вземат нещо от този двубой, ако искат да продължат уверено напред. Трябва да са концентрирани и мотивирани. Концентрацията е част от работата на всеки един футболист. Ако тя липсва, това говори лошо за манталитета на футболистите. Не вярвам да има някой, който да не е до краен предел концентриран срещу Бетис. Важно е как ще изглежда отборът чисто тактически и технически на терена. Лудогорец се изправя срещу много класен противник“, заяви той.

„Изключително важно е да се опитват да се надиграват с Бетис в моментите, когато могат. Трябва да използват тези моменти. Трябва да се покриват там, където има проблеми и да играят като един наистина класен отбор. Важно е как ще подходят Лудогорец чисто тактически в този мач. Не вярвам да се приберат в своята половина или да тръгнат от първата секунда в дълбока преса. Мисля, че действията главно ще се развиват в средата на терена. Имаше напрежение в редиците на Лудогорец, но един мач винаги може да е повратна точка. Дано и победата в Швеция да им вдъхне повече кураж и увереност“, завърши Здравков.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments