Старши треньорът на ЦСКА-София Стойчо Младенов заяви след победата над Локомотив София, че има тенденциозност от страна на съдийството.
„Футболистите нямат нужда от мотивация, сами трябва да се мотивират. Все пак са професионалисти. Мисля, че днес тръгнахме колебливо. Първото полувреме много се накъсваше играта, а съдията улесни съперника в това. Нямаше по-агресивна и скоростна игра. Наложи се да направим рокади и размествания по състава, но те бяха успешни, а това е най-важното. Беше много важно Кайседо с движението си да отваря пространства за Йомов, Кери и Баи“, коментира Младенов.
„Леко ни хапят, тук дузпа не се свири срещу Кери. В Благоевград видяхте каква дузпа се свири и се даде. Тук на Кери не се дава“, добави треньорът на ЦСКА-София.
„Има една тенденция. Нека феновете знаят кой беше на ВАР. Кабаков! В Разград ни свири пак той. Има една тенденция. Нека да спрат и да бъдат честни, защото след пет месеца по друг начин ще си говорим с тях“, допълни Младенов.