След като го отстраниха от първия отбор на Левски: Алекс Колев повече от лаконичен

0
aleksandar kolev
Снимка: facebook.com/levskiofficial
- -

Нападателят Александър Колев бе отстранен от първия отбор на Левски заради разваляне на атмосферата в съблекалнята. 32-годишният футболист е бил информиран от мажоритарния собственик Наско Сираков и изпълнителния директор Даниел Боримиров за решението. Таранът вчера започна тренировки с втория отбор, докато се разбере бъдещето му. Вече е ясно, че то не е свързано с „Герена“.

„Тема Спорт“ потърси нападателя, но той бе лаконичен: „Не искам да коментирам“.

Алекс Колев има договор с клуба до следващото лято, но няма да го изпълни. Нападателят, който е юноша на клуба, изигра 29 мача през миналия сезон в Първа лига, в които отбеляза девет гола и добави две асистенции. Това го направи реализатор номер едно за тима в кампанията, заедно с Марин Петков, който също има девет попадения, но в 34 мача за първенство.

Левски ще се опита да продаде Колев това лято. На „Герена“ се надяват, че могат да получат 100 000 евро за нападателя, но не е изключено да се стигне и до друг вариант – за по-ниска трансферна сума или дори късане на договора по взаимно съгласие.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments