Септември вкара 4 на ЦСКА-София в Елитната група U19

0
-
-

ЦСКА-София U19 отстъпи на Септември с 1:4 като гост в мач от елитната юношеска група, игран на стадиона в село Герман.

През първата част червените показаха по-добра игра от своя противник и заслужено откриха резултата в 32-ата минута с много красив гол на Мартин Смоленски, който се разписа с прехвърлящ удар извън наказателното поле. Само две минути по-късно домакините се възползваха от неразбирателство в нашата отбрана и съумяха да изравнят резултата. До почивката не паднаха нови голове и двата състава се оттеглиха към съблекалните при 1:1.

Второто полувреме започна с натиск на гостите, но съдията отсъди дузпа в полза на домакините, които се възползваха от нея и взеха аванс. До края на срещата ЦСКА-София опита да навакса изоставането си, ала Септември се отбранява добре и в края на двубоя успя да реализира още две попадения, като по този начин спечели с 4:1.