Саяна и Левски (Крумовград) не излъчиха победител в дербито на върха на Югоизток

0
-
-

Саяна (Хасково) и Левски (Крумовград) не успяха да се победят в дербито на върха в Трета лига – Югоизток. Двата тима завършиха 0:0.

Мачът започна вихрено за гостите, които нацелиха гредата още в първата минута. Боримир Карамфилов намери топката много добре, а тя се отби в напречната греда.

В 19-ата минута футболист на Левски изчисти топката от голлинията.

В 33-ата минута Тодор Малинов излезе напред и успя да блокира удар на Ерай Карадайъ, който беше изведен зад гърба на защитата на хасковлии.

В 50-ата минута Макенджиев се отчете с много важно спасяване след удар на Колев към далечния ъгъл. Само секунди по-късно капитанът на гостите отново спаси вратата си след коварен удар в близост до дясната греда.

В 58-ата минута Милушев от корнер качи топката на главата на Марчев, чийто удар обаче мина встрани от вратата.

В 64-ата удар на Марчев с глава попадна в ръцете на Благой Макенджиев.

В 71-ата минута Милушев не затрудни стража на гостите с удар от далечна дистанция.

САЯНА: Тодор Малинов, Никола Данчев, Илиян Марчев, Тейнур Марем, Бейсим Бейсим, Вълчан Чанев, Митко Плахов, Атанас Велев, Васил Колев, Спас Милушев, Стилян Бръмчев

ЛЕВСКИ: Благой Макенджиев, Димитър Калчев, Мартин Симеонов, Цветелин Радев, Генади Желев, Ахмед Осман, Радослав Димитров, Джунейт Яшар, Петър Христов, Боримир Карамфилов, Ерай Карадайъ