0
rilskisportist
-
-

Рилски спортист победи Балкан в контрола като домакин в „Арена Самоков“ с 96:86.В резултатен мач през първото полувреме двата отбора си вкараха цели 100 точки при доста бърза игра тип атака-контра за 50-50. До края на третата част двата отбора бяха на кош разлика както през първото полувреме, но в последната част самоковци показаха по-добър мерник и най-голямата разлика в мача беше тази в крайния резултат от него.Двата отбора направиха общо 50 асистенции, а в мача имаше 33 смени на водачеството и 10 равенства. Най-много точки за Рилецо вкара Йордан Бозов – 17. Златин Георгиев добави 16, Тони Гуджино – 15, а Мартин Маринов – 12 точки. За гостите 16 точки, 15 борби и 5 асистенции регистрира Майкъл Хопкинс, а 16 вкара и Димитър Димитров. Още трима записаха двуцифрен актив – Брендън Браун – 12, Крис Минков и Бред Роузбъро – по 11.