Радо Боянов: Изпаднали сме в много тежка ситуация! Дано другите не изпаднат в такова нещо

0
pomorie lokomotiv sofiq 5
-
-

Помощник-треньорът на Добруджа Радослав Боянов обяви след домакинското поражение с 0:3 от Локомотив (София), че ситуацията в тима е много тежка и пожела на другите тимове да не изпадат в подобно положение. Причина за това е отсъстващите осем основни футболисти, които са диагностицирани с коронавирус.

“Много тежка ситуация. Осем от основните ни футболисти са с коронавирус. Това се отразява на играта ни. Няма как да не съм доволен от старанието на младите, но им е нужен опит.

Много рано ни вкараха гол. Това малко или много ни натежа. Ако бяхме задържали резултата, младите щяха да се успокоят.

Изпуснатата дузпа бе преломният момент. Можехме да изравним в последната минута на първото полувреме. Независимо от това се постарахме да играем приличен футбол.

Футболистите положиха големи усилия, за което сме им благодарни. Локомотив (София) е един от най-добрите в нашата група. Срещу тях се играе много трудно.

В сряда трябва да се направят тестове на футболистите, пожелавам им да оздравеят по-бързо. С тях ще се преобрази начинът на игра.

Изпаднали сме в много тежка ситуация. Дано другите не изпаднат в такова нещо. Много е много тежко”, коментира Боянов.