Преотстъпен от Лудогорец: Завръщам се с огромен апетит да успея в най-големия отбор

0
- -

Дан Битон не скри задоволството си, че се завръща да играе в родината си. Вчера той подписа личния си договор с Макаби Тел Авив и взе фланелката с №17.

„След година зад граница се завръщам в Израел с огромен апетит да успея в най-големия отбор. Това бе клубът, който ме искаше най-настоятелно, имах и други оферти“, заяви Битон, след като парафина с гранда от Тел Авив.

„През миналия сезон спечелих титлата, играх в групите на Лига Европа, както и в елиминациите срещу Интер. Желанието ми е да продължа във възходяща линия. За да се случи това, трябва да работя много здраво. Нямам търпение да се запозная с треньорския щаб и новите ми съотборници“, допълни Битон.

Местните медии твърдят, че Битон от доста време е искал да се върне в родината си, след като в Лудогорец не получаваше много игрово време. В Израел той е носил екипите на Апоел Беер Шева и Ашдод.

Няма да е изненада, ако Лудогорец преотстъпи и другия израелец в състава си Талеб Taуата.