
Футболистите на Пирин са имали още един стимул, за да се борят за промоция в елита. И той не е бил за подценяване – пари. Както е известно, след смяната на Иво Тренчев стана ясно, че в съблекалнята е настъпило сериозно напрежение. И то е било свързано с премиите. Последните са били отрязани, но в последствие се е взело решение, че ще бъдат запазени, но при едно условие. Част от тях ще бъде изплащана на момента, а другата – в края на сезона. И то при промоция.
Сега обаче футболистите ще останат с празни ръце, след като не успяха да си осигурят място в efbet Лига. Със сигурност няма да има доволни от тях от тази ситуация.
Освен това на „Христо Ботев“ бяха орязани заплатите, както и други придобивки като обед и т.н. Стигна се и до сериозен срив в играта на тима, който в крайна сметка бе преодолян и Пирин все пак стигна до баража./ „Мач Телеграф“