Отварят се допълнителни блокове в Сектор Б за Sesame Купа на България

0
po2ssz2sy93pzmac7iro9cwjaobpr7 metantu1ntuucg5n .l
- -

Българската професионална футболна лига спазва поетия към футболните феновете ангажимент и пуска в продажба допълнителни билети за финала на Sesame Купа на България за Сектор Б на Национален стадион „Васил Левски“, обявиха от Профи лигата.

Само в рамките на 24 часа, от пускането в продажба на билетите, са изкупени 22 000 пропуска за мача.

В тази връзка в системата на Eventim са достъпни билети в блокове 25, 26, 27, на Сектор Б, които са на цена 20 лева.

Те могат да бъдат закупени ОНЛАЙН ТУК, както и на всички каси на Eventim в страната и в партньорските обекти – бензиностанции OMV, Orange, Technopolis и Български пощи.

БПФЛ си запазва правото за отварянето и на допълнителни блокове в Сектор Б.

Децата до 7 години включително, влизат безплатно на мача с пълнолетен придружител, но не могат да ползват седящи места на стадион „Васил Левски“. За всички деца до 14 години трябва да бъде попълнена декларация.

Важно за достъпа на феновете

БПФЛ обръща внимание, че привърженици, носещи отличителни знаци (атрибути) на единия отбор, няма да бъдат допускани до секторите, определени за фенове на другия отбор, независимо дали разполагат с валиден билет за съответния сектор.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments