0
neftohimik u19
-
-

Юношеският отбор до 19 години на Нефтохимик изигра втората си контролна среща от зимната подготовка. На терена в спортен център „Изгрев“, възпитаниците на Милен Христов записаха равенство 2:2 срещу мъжкия отбор на Камено. Приятелският двубой бе изключително полезен за „шейховете“, които ще подновят първенството на 23-ти февруари.

Първата част завърши при резултат 1:1. Гостите от Камено поведоха, но Нефтохимик успя да изравни, чрез Павел Русев. След почивката отново той бе точен за 2:1, а малко след това тимът на Камено отново изравни резултата.

Следващата проверка на Нефтохимик U19 ще е срещу мъжкия отбор на Долно Езерово. Срещата ще се изиграе на 7 февруари (четвъртък), от 20:00, в спортен център „Изгрев“.