Нанков: Не можахме цяло полувреме да се ориентираме

0
anatoli nankov
- -

Старши треньорът на Монтана Анатоли Нанков сподели след загубата на неговия отбор с 1:3 от Черно море, че тимът е изиграл лошо първо полувреме.

„Лошо започнахме мача. След първия гол за Черно море не можахме цяло полувреме да се ориентираме, не можахме да наложим нашия стил на игра. Черно море е добър отбор с доста опитни футболисти. Играят от дълго време заедно. Не успяхме по никакъв начин да се противопоставим първото полувреме. Хубавото е, че второто по някакъв начин върнахме един гол. Създадохме няколко положения, но твърде малко, за да може да поправим грешките от първото полувреме“, започна Нанков.

„Не съм доволен от хората, които започнаха. За това направих двете смени да усилия нападението с включването на Ежике като втори централен нападател. Получи се до едно време. Не успяхме да играем добре и не можахме да създадем повече ситуации. Черно море беше по-добрият отбор на терена“, продължи наставникът на Монтана.

„При моето идване Ежике беше контузен и за това играеше по-малко. Нормално е, когато губим в резултата, да играем с двама централни“

„За нас е хубаво, че имаме време, ако можем да потренираме повече. Когато губиш вкъщи, не е приятно.“-коментира Нанков.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments