Майко мила! Лудогорец-3 вкара 10 на Интер!(ВИДЕО)

0
-
-

Лудогорец III разгроми с 10:0 Интер (Добрич). Мачът от XXII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион „Гнездо на орли“. Отличи се Станислав Вълчев, който отбеляза четири гола.

През първото полувреме разградчани стигнаха до класическа преднина. Калоян Симеонов се разписа в 13-та и 45-та минута, а Божидар Владимиров бе точен в 42-та минута.

След почивката Станислав Вълчев вкара три пъти поред. Той отбеляза в 56-та, 62-та и 64-та минута и доведе резултата до 6:0. Божидар Владимиров реализира второто си попадение в 68-та, а в 72-та се разписа Каел Димитров. В 74-та минута Станислав Вълчев вкара четвъртия си гол за 9:0. Крайният резултат оформи Даниел-Виктор Кънчев в 76-та минута.

След такъв резултат няма какво толкова да се коментира. Момчетата се постараха и играха добре. Ще е грешка обаче да си правим прибързани изводи от този мач. Има още много върху какво да работим, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.

Левски Карлово удари Спартак,феновете скочиха на футболистите:Толкова си могат!