Матей: Заслужавахме поне една дузпа! Предадохме двубоя

0
-
-

Капитанът на ЦСКА-София – Юрген Матей – сподели мнението си за загубата с 0:1 от Заря Луганск.

„Имахме ситуации през първото полувреме. Вкараха хубав го, но това беше единственият им удар през цели мач. Нещата се получиха твърде неприятно за нас.

Изиграхме добро първо полувреме. Трябва да се поучим от двубоя. Имахме шансове да вкараме. Не го направихме, но трябваше да продължим по този начин. Имаше момент на лоша комуникация, не бяхме застанали добре и ни вкараха. Тази загуба е изцяло наша грешка. Трябваше поне да не загубим.

Дадоха ни доста пространства през първата част. През второто предадохме двубоя чисто игрово. Вкараха ни лесен гол от лесна ситуация. Много сме разочаровани.

Второто полувреме пресираха по-високо. Ако играехме както през първото полувреме, щяхме да спечелим.

Имаше избутване в гърба. Реферът изпусна контрола върху мача. Но ние трябва да гледаме себе си. Според мен заслужавахме поне една дузпа, но не съдията е виновен“, коментира Матей.