Марица Милево пречупи Хасково за купата на АФЛ(СНИМКИ)

0
haskovo maritsa milevo
- -

Марица (Милево) се класира за финала в турнира за Купата на Аматьорската лига, след като победи като гост ОФК Хасково с 4:3.

Двубоят бе от поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали, като на финала тимът, воден от старши треньора Иван Кочев, се изправя срещу Родопа (Смолян).

Победителят ще излезе в големия финал в Югоизточна България срещу ФК Созопол, който надви Ямбол след дузпи в мача от поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол.

Още през първото полувреме в Хасково днес Марица (Милево) поведе с 3:0 след два гола на Диян Чойнев и един на Цветелин Петров.След почивката домакините върнаха два гола чрез Димитър Стефанов за 2:3. След това Хасково се отчете с греда.

Марица (Милево) обаче отново поведе с два гола разлика, след като реализира отсъдена дузпа, а заради пререкание Юли Шекеров от домакините бе отстранен с червен картон.

Хасковлии все пак стигнаха до почетен гол, дело на Владислав Узунов.

Марек със силен трансфер! Върна си бивш бранител на Пирин,Арда и Вихрен!

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments