
Гьозтепе, воден от Станимир Стоилов, приключи сезона в турската Суперлига с драматичен успех – 2:1 като гост на Касъмпаша. Срещата от последния кръг в Истанбул бе решена във втората минута на добавеното време с попадение на Виктор Уго.
Преди почивката „жълто-червените“ поведоха чрез Ахмед Илдъз, който бе точен от дузпа в 33-ата минута. Домакините изравниха малко след началото на второто полувреме чрез Мортада Бен Юнес, но в добавеното време на срещата Уго донесе трите точки след индивидуален пробив.
Отборът на Стоилов изигра силен мач, в който създаде множество положения. Кубилай Канацъзкуш, Емерсон, Ласе Нилсен и Новатус Мироши пропуснаха да направят резултата по-изразителен, а звездата Ромуло не игра, тъй като е близо до трансфер.
С този успех Гьозтепе завърши на 8-о място с 50 точки.